Květen 2011

Diskuze : stěhování

25. května 2011 v 15:12 | Theres Lynn Magibon
Přibudlo nám mhoho blogerek, které se stěhovali, případne ješte i budou ... Myslím tím hlavne Denisse, Teres Xeinu, Ashley a nejnoveji se ASI bude stěhovat i MišeL Stone. Denisse, tá se stěhovala moc krát, ale někdy kvůli nepřítelem, pak jí někdo smazal blog, pak nechtěla takovou návštevnost :D ... x) Teres Xeina, tá měla asi 3 blogy, ale už skončila, to je smola. Ashley se už přestehovala, ja nevím nejak se jí to tam rozbíha ... A MišeL Stone ? Ja jí naprosto chápu, má zle napsaný název, totálně dlouhý, někdy jsem ho hodne dlohu hledala, ptž jsem pořád neco dopletla a musela jsem jí hledat přes koměnty ! Já mám k tomuhle takový názor ... Návštevnost - tá příde, postupem času. Stáli návštevníci - pokud jsou STÁLÍ, tak si te najdou na druhém blogu a budou te číst i když se přestehujes. Články ? Ty dopíšeš, neboj :D Postupem času jich tam bude mnoho! Jak jsem psala, určo bude 100% lepší když pujde na mishel.blog.cz, jedná se o tu adresu a když bude tak dlouhá a dokomolená a ani neprislouchá její blogu, jenom stratí další návštevníky! A jinak opakuje po Ashley, tá se pred pár dny tky presunula na ashley.blog.cz a ted aj MišeL Stone jde na mishel.blog.cz, nejsíš, no nebudu komentovat tenhle postup. Takže já si myslim, že je dobrý se prestehovat, pokud je to vhodný, napríklad vkuli adrese. Já bych se nikdy nestehovala kvuli tomu co na stehováni mela Denisse, ignorovala by jsem nepřítele a byl by klid.
No takže asi tolik ke stahováni, doufám že jste si to pročetly, já to píšu fakt narychlo, hrozne me bolí v brichu, asi jsem nemocná, teda já už byla, ale nerešte to mé zdraví je fakt na prdel.

OTÁZKY Z TÉMATU :
 1. Kolik krát jste se stehovali? Pokud ano, proč?
 2. Kvuli jakych duvodem by jste je URČITE prestehovali?
 3. Je podle vás strata dobrýho toplistu a veškerých článků VELIKÁ strata, duvod proč ostat tam kde jsme?
 4. Co je dle tobe dulezitejsi, navstevnost, aneb dobry clanky?
 5. Líbí se vám vaše adresa?
 6. Jaký je nebizarnejší duvod na stehovani ktery jste slyšeli?
 7. Chteli by jste se prostehovat? Pokud ano, proč jste se jeste neprestehovali ? (takovy blby chci jenom znat jestli to jsou navstevnici, clanky, fotky, anebo videa ...)
 8. Pokud znáte Ashley a MišeL Stone, co by jste udelali na jejich mistach, prostehovali by jste se ? (MišeL má navstevnost spolu 12 300, Ashley mela na starým blogu kolem 37 000, obe na blogu meji nejmene 300 clanku a jsou docela popularni, Ashleyina adresa byla my-fun-zone.blog.cz, MišeLina officialy-girls-site.blog.cz)
 9. Líbil se vám tenhle článek ? (trapný vim ale ocente tu snahu sednout na komp a neco 20 minut psát jako debil :D )

JE TO DISKUZE, POKUD SE CHCETE ZAPOJIT, BUDU RÁDA, AŽ ODPOVÍTE NA OTÁZKY, MŮŽETE REAGOVAT NA ODPOVEDE JINÝCH BLOGERŮ I BEZ VYPLNENÍ OTÁZEK!!! díky =)


Terouš Lynn Magibon

Adriana Večeřová, další medzinárodní trapka ?

24. května 2011 v 14:27 | Theres Lynn Magibon |  Drby
Máme tady další drb! O téhle holce, je všeobecne známo, že je to kopírka a a kopírka a kopírka ... Ale s naší Deese Jogue používaí rovnaký praktiky ... A označuje se za ehm "blogerku", nejspíš kopírku. Její vzhled, hm nic moc, ten obličej vypadá jako kdyby jí zomřela babička ! Haha, všimli jste si toho ? A tady fotky slečny 12-leté, alias když vyrastu, chci být štětka :


A pak další věcičky, co dokazuje co dělá ... Tady mám důkazy od Denisse :


No a tohle co je výše, se vám zobrazí ...
Máte chuť si kouknut trapný videa, tak tady !
Adriana taky nemešká pokud jde o reklmy ...
A více bohužel nemáme, ale tohle není všechno, Večeřová údajne zkopírovala Ashleyin dess, zdroj :
No a vdyž jsme u tech drbů, Faltýnková má prý přezývku "Sweetina" OMG xD A tady její nejnovejší fotečka, alias nekupuji v sekáči, je to pravda ... tedy, ...
Tyhle holky jsou nejtrapnejší na celým blog.cz ...
___________________________________________________
- důkazy od Denisse - http://d-enisse.blog.cz/
- článek o skopčeném designu - od http://p-aparazzi.blog.cz/
- vše ostatní jsem si našla sama, i fotky Adriany jsem si hledala ja

OTÁZKY :
 1. Která z tich dvoch je horší?
 2. Které blog by jsi zrušila?
 3. Už ti napsala jedna z nich na blog?
 4. TVuj názor na Adrianu V.?
 5. Souhlasíš že jsou nejhorší blogerky? Aneb znáš ješte vetší kopírky a spamerky?

Ashley, končí, stěhuje ?

23. května 2011 v 17:30 | Theres Lynn Magibon |  Ashley
Když jsem dneska přišla na Ashley blog skontrolovat co novýho a o čem by jsem mohla napsat, byl tam jeden hrozivý článek s nadpisem Kde niečo iné končí, tam niečo iné začína. Vždy je to spravidla tak ... A ja zmeny potrebujem, neovplyvníte to ...
Lekla jsem se, bylo by mi líto kdyby odešla, to ne! Pak jsem se dozvedela, že mění přezývku na Nicole Brittany, což se mi moc nelíbí, jelikož je to divná kombinace ... Jak se Ashley napokon rozhodne, budu i dále sledovat!
Řekla tam že se pouze stehuje, ale ten hrozivý konec mě dostal ... THE END, EVERYTHING WILL END ONE DAY. MY BLOG AND MY LIFE, TOO ! THANKS FOR EVERYTHING, YOU REALLY DONT KNOW HOW MUCH YOU GAVE ME DURING THESE MONTHS, I LOVE U PEOPLE AND I WILL NEVER FORGET ...
NEVER!
....
Napsala že zvěřejní novou adrsu zítra ... Ja nevim, tenhle článek by se mel zverejnit zhruba v dobe když přídu domu od kámošky, takže hned jak přídu, aktualizuju ho!

17:40 - Ashley se prestehovala a udelala si rozcestníky, napsala i ministprávu že je zpátky


Deese Joque : známa spamerka, jedným slovem kráva?

22. května 2011 v 20:33 | Theres Lynn Magibon |  Drby
Všichni již dlouho známe jednou trapnou holku, která si říká, deese-joque, její pravé jmnéno je Andrea Faltýnková, bývalá kopírka Lady Vanilčiných článků a podobě. Jeným slovem ji zaradím do kategorie blogový odpad a všichni budou souhlasit, až na Adrie- .... ale o ní napíšu pozdeji. Takže, i já s ní mám problémy, prostože mi už snad po třetí napsala neco nezmyslenýho k článku a pak to : jukni na muj "blgo" . Chtela jsem o ní napsat už dávneji, no nejak jsem nemela dost obrázků, no jedná moc hodná, jedna z mých nejoblíbenejších blogerek, Denisse, mi zaslala důkazy a tak píšu tenhle článek. Takže určite jste o ní už slyšeli, už vám určite napsala. Určie jste videli i její návštevku. Websurf? To težko, neco mnohem horší! Ona spamuje denne asi 100 komentu po ruznych blozích. Proste naleze na statistiky a píše ty své sprostý reklámky. Taky ji nesnáším, naštestí, ji už asi nekdo nahlásil a na blogu má tohle :

Máš drb? Chceš někoho ztrapnit? Naštval tě nekdo a ty máš na ni drb? TADY!

20. května 2011 v 18:15 | Theres Lynn Magibon |  Drby
Máš nejaký drb? Znáš nejakou spamerku? Znáš holky co se hrají na blogstars? Znáš blog s okopírovanym Toplistem? Znáš kopírku? Máš na neǩoho nějakou špínu? A chceš aby jsem o tom napsala aby to všichni videli? Ztrapnit tu osobu?

Tak pak jsi tady správně. Pokud máš nejaký námet na trapnou osobu, napiš mi ji tady, pokud kopírka, anebo spamerka, nejlépe bude když doložíš i dukazy .. Klidne posílej i na mail, zaručuji 100%anonymitu a podekováni za námet na psaní ... DÍKY MOC ZA RADY NA DRBY :D pište do komentu, i anonymne =)

DÍKY MOC, zas mám problémy se zdravím, proto omezená aktivita, ale ja tady chodím ! Ješte jednou vás prosím o náměty

Terka L. Maggie

Cherry Stella, DOZVĚDELI JSME SE EXKLUZIVNÍ INFO

18. května 2011 v 14:46 | Theres Lynn Magibon |  Drby
Každý zda Cherry Stellu, z jejího blogu haus-of-stella ..., no co myslíte, založila blog a zbrusu měla na prvním blogu takovou návštevku?! To ne! My jsme těžko vypátrali, jaké blogy psala v minulostí ! A teď překvápko ... EMO, CHERRY PSALA O EMO! Ale my jsme našli blog, který měla Cherry hned před haus of stella!
Nafotila jsem co jsem dělala ...
Takže, nejdřív jsem se prišla kouknut na blog proč nepřidáva a reakce na její poslední fotky, uviděla jsem tam tenhle koment :
Tak jsem se rozhodla, že kouknu na blog té holky. Ale dopátrat se k její minulý SB bylo prakticka nemožný, no naší Terezke trklo do hlavy, žo to nejspíš bude pri Friends, tak se tam i podívala :
Cherry Stellu tam nebolo vidět, prokoukla jsem její všchny SB ...Pak mě napadlo skouknut komenty. Dlohu jsem hledala, no našla jsem ten posvátny koment ...
Jo, zajasela jsem ... Naklikla jsem se na její blog a našla tohle :
Pokud není videt, je to tady :
Takže, 5.10.09 som oslávila s Tutti-frutti dva roky... za ten čas som sa neskutočne veľa krát pomenila a preto mením blog... ak máte záujem, ozvite sa sem do komentárov a dám vám nový blog... moje lásky ho už majú
I´M SORRY. BYE-BYE

Takže tohle je její minulý blog, vše sedí, klidne porovnávejte. Pak jsem skoukla její první článek na tom blogu ...
Po všetkých tých amatérskych "emo" blogoch (myslím obsahovo) som sa rozhodla urobiť niečo lepšie, čo by zaujalo aj tých ktorí nie sú emo, alebo im tento štýl veľa nehovorí... Nebudem sem dávať žiadne primitívne návody "Ako byť emo" a tie rôzne pravidlá... Teda pokial by sa niekto nechcel zasmiať na tých detských zlátaninách :D haa... Rovnako tu nebudú žiadne články o rezaní žíl, sebapoškodzovaní a podobných veciach, ktoré s týmto štýlom podľa mňa vôbec nesúvisia. Okay, keď sa niekomu páči že sa reže, tak nech sa reže ďalej... Ale spolu to nijak nesúvisí. Budem sa snažiť pridávať obvrázky ktoré ma fakt dostali, písať rôzne články o hudbe, spevákoch, skupinách, niečo z módy a mojich postrehov a všetko okolo, občas niečo o mne (večná narcistka :D) a podobne, veď to poznáte...
Cherry
P.S.: ňo...rozhodla som sa nepoužívať žiadne tie Q a h a podobne... Síce mam vo zvyku tak písať ale... nie každý to rozlúšti :D

Wow, takže Cherry psala o emo, to jsme nevedeli .... Psala o skutečne divných i zajímavých věcech, které vás do toho blogu připutejí, určo skouknete .. http://tutti-frutti-misery.blog.cz/
Ke článku, ja myslím, že k paparazzi blogu je adekvátní a hodí se tady, ale uznejte, odvedla jsem dobrou prácu, že ? Pro ty které už adresu dávno znali a jdou napsat že jsem zastaralá a že to už ví pol zemegule : Polib si prdel, mažu, já jsem to nevedla, takže je možný, že to ješte nekdo kromě mě neví!

Terezka Lynn Magibonovie =P

PLUS ŠPECIÁL : AKO VYPADALA CHERRY PRED PÁR LETMI (OD NEJSTARŠÍCH ... NEJSOU TAM VŠECHNY TOHLE JE JENOM ČTVTKA TOHO CO TAM MÁ)
A pak se mi už nechtelo přidávet, snad je tam toho výše 1 000!

BYLA CSP HEZŠÍ PREDTÍM, ANEBO TED?I když méne populární, stejne dobrý a úspěšný, ROZHOVORY

16. května 2011 v 23:46 | Theres Lynn Magibon |  Rozhovory

Nechci tady nikoho zhazovat, ale všichni víme, že LV a CSP jsou tady nejpoulárnejší. Ty ostatní blogerky píši možná lépe než ty dvě, no nejsou populární. Tenhle blog má za úkol je zviditelnit. A tak, aby jste se ty co je neznáte, zoznámily s blogerkami "nové éry", nástupkyňe LV, Teres X., T. Holíkové a mnoha dalších vtedajších slavnách blogerek! A myslim že na to všechny 4 mějí, jenom to chce čas ... Takže, spoznejte nový a dobrý blogerky, aby jste nemuseli dokola číst už kousek otřepanú LV a spol. :
Barvy : Kejsí Mlejnková, Ashley, Markét Darllet, MišeL Stone

Dlouhý články? Baví/nebaví číst?!

16. května 2011 v 13:30 | Theres Lynn Magibon |  Drby
Každý píše články také jaké se mu líbí, jak se dokáže rozepsat. Co ale když se taková blogerka rozepíše na velice ale, ale velice dlohý a prevažne nudný text? Mě osobne to baví číst do té pulky, ale jenom když mě text zajíma. Tady v tomhle článku, se zas budu specializovat na naše blogstars a koukneme se, jaký články píšou a či se je oplatí číst, anebo si budeme číst jenom perex a pak napíšem hezký koment i když nevím o čem bylo psaný. Bohužel, i to se stává, že vidíme že článek je dlhý a tak napíšem hned pod to : "hezký, jak se máš", i když článek byl denníček, tohle se mi jednou stalo ...
Ale zpátky k věci, jdem se kouknut na blogerky :

Drby - Divná blogerka ...

15. května 2011 v 15:56 | Theres Lynn Magibon |  Drby
Jak jsem tak prohlížela blogy, prokoukla jsem Ashleyiny SB, narazila jsem tak na blog jedné holky, která měla v záhlavku, zkopčený to co i Terezka Holíková, jenom v slovenščine a hned první článek, samozřejme byla tam jedna její fotka a hned pri ní :
Som vyfotená v pyžame..a? Vadí vám to? Mám v pi*í ;) ;*
Nepáči sa ti, že je "rúžové"? *Mám v to v pi*íí* :P
V záhlavku má tohle :
Od tohoto blogu už nič nečakaj.Stal sa z neho fotoblog.Ešte budem pridávať denník,módu
alebo niečo podobného.Inak je blog taký ako predtým.♥
Tohle měla T. Holíková, pred tím než napsala že totálne končí :
Od tohodle blogu už nic nečekej.Stal se z něj fotoalbum.Semtam přidám deník,modu nebo něco podobného.Nic víc.čůs.♥
Tak tohle mi stačilo, myslela jsem si že tá holka má opravdu dost. Skoukla jsem její další články. V jedném fotka studny, proste v každým článku jedna foto, nechápala jsem jí, proč jednou nedá pořádný článek s fotkama, než každý den dávet po jedné fotce, tk z její blogu nikdo nic nemá! Chce se podobat slavným blogerkám, no nemá na to a na blogu má hodne sprostých, ale skutečne sprostych slov, asi si myslí, že když má 12 a bude tohle psát, že ji lidi budou brát vážneji, ale já ji beru jako 6 ročný díte které neví co se sebou tak mluví tohle.A pak jsem skoukla archiv. Zaujam me článek kde mluví o svém novym designu. Reakce ?
1 KačuŁe KačuŁe | Web | Pátek v 14:59 | Reagovat
Zvláštní
2 Mishell K. Mishell K. | E-mail | Web | Pátek v 15:06 | Reagovat
[1]: Ja viem , keď nieje v PSku robený :(
3 Ashley Ashley | E-mail | Web | Pátek v 16:13 | Reagovat
hm, opakovala si ? ja mám taký istý ibaže kúsok inak urobený ... hm aj foto aj uvítacia správa aj nápis aj menu je fialové ...
4 Mishell K. Mishell K. | E-mail | Web | Pátek v 17:57 | Reagovat
[3]: Trošku..sorráč..
Takže i kopírka, sice jsem nový lay u Ash nevidela, ale pravdepodobne ho potom co videla Mishelin, dala pryč. Mishell ho na druhý den zmenila.

A možná se to nekomu nezdá jako drb, ale me jo. Blog tejhle divný holky je mishell-love.blog.cz

JAKÝ MÁTE NA NÍ NÁZOR?


Jesti vás baví blogováni ...

14. května 2011 v 15:36 | Theres Lynn Magibon |  Drby
Všimli jste si ten BOOM? Blogerky pořád končí, stehují se, anbo pozastaví blog. Například taká LV chtela reálne skončit s blogem, tomu jsem nemohla uveřit . Teres Xesina se stěhuje na jiný blog! Jo, trochu zastaralá informace, ale do tohoto článku patří! Pak Denisse, tá se (odkdy ji znám) stěhovala 3. krát. Ashley od čtvrtku nepřidáva a má napsaný, že má osobní problémy a tak nebude chvíli přidávět. Kejsi Mlejnková, tá si jednou dala od blogu pauzu, no né nejak extra dlouhu, v podstate je to jediná stála blogerka (ne uplne ze všech, ja hodnodim znamejsi blogerky). Taková Tereza Holíková, tá skončila, už nepřidáva a má napsaný : Od tohodle blogu už nic nečekej.Stal se z něj fotoalbum.Semtam přidám deník,modu nebo něco podobného.Nic víc.čůs.♥ Natalia Sadness taky skončila, poslední článek v lednu ... Cherry Stelle sa jej blog hnusí a na blogspotu se jí nedarí. Lucii Honest krasna.cz rozkouskovala na blog.cz a blogspot, prý nemuze pridavet když nemá blog tak ted vede i svuj blogspot i blog. Co se to děje ???
Jedno nechápu ... Vždyť jsou to blogstars, tak proč to dělají???Postřehy : Cherry Stello, nemůžeš se rozštvrtit ...

13. května 2011 v 19:06 | Theres Lynn Magibon
Cherry Stella, má aktuálně 2 blogy. Já osobně zvyknu číst haus of stella, no má i Roses In Closet. Pak tady je informace, že prý se jí haus of stella hnusí, ale tenhle blog jí vlastně přivedl k slávě! A co Roses In Closet? Tam má málo komentu, docela nízkou návštevku a blbe se tam dávají komenty, nejspíš si to pročíst a nic nenapsat, než se piplat s tima kodama, že jo?
Na blog píšu komenty ráda, i ho navštevuju, no je mi líto že jednou pridala na RIC fotky, které na blogu nemela.
Tedkom nevím kde mám chodit, nech je Cherry rozhodne, but tohle anebo tohle, ale na blogspotu jí určo klesne návštevka. Proste podle me bylo založení blogspotu blbost, ptž na blogu je slávná a tam na blogspotu nic.
Nesnáším blogspot, je moc komplikovanej. Na blogspot uteklo mnoho blogstars, je tam i Martine Toqué (snad se to tak píše) a taky i mnoho dalších. Co je na blogspotu tak zajímavý, co je tam pritahuje? Ja nevim, ja bych tam nešla nikdy.
Krome toho, na blogu jsou nový fotky a na blogspot moc nepridavá. Nanajvýš tam píše po anglicky, takže si mnoho navštevníku odláka, ptž tak dobre po anglicky moc lidí nevedí. Proste nech si delá c chce, ale blogspot ji podle mujho názoru omrzí, anebo pozastaví blog a vrhne se na blogspot, jinak by už mohla neco přidat ...

Chcete Cherry Stellu na RIC, aneb HOS?


Vulgarizmy u našich blogerek ...

13. května 2011 v 14:21 | Theres Lynn Magibon
Chápu, každýmu někdy neco ujde, když je naštvanej a pod. Tady v tejhle minireporáži, si zrekapitulujeme, kdo nejvíc nadává na svém blogu. Článek nevhodný pro deti pod 13 let. Muj odhad - Cherry nejvíííce!

Drby - Blogerka, která píše PP blog o sobě, aneb trapka 21.století?

12. května 2011 v 13:47 | Theres Lynn Magibon |  Drby
První drb a je to tu ... Myslím, že mnoho blogerek se proste nedokaže smířit s tim, že její blog nemá tuny návštevky a že není populární ... A pak se jednou stane, že si založí paparazzi blog, kde píšou o sobě. Já jsem jednou takovou blogerku načápla, možná vás to nebude zajímat, ale skouknete =) P.S. já být originál xD


Prihláška

11. května 2011 v 18:27 | Theres Lynn Magibon
Konečne píšu o přihlášky :) Takže pokud máte slavný blog a máte ho skutočne dobrý, ale lidé o neji moc nevedí, anebo napríklad chcete znat muj názor na nejaký veci, tak se zapište !
Podmínky :
 1. Beru jenom autorský blogy, dá se o nich psat více než o grafických anebo jiných ...
 2. POKUD MÁŠ MÉNE NEŽ 70 LIDÍ NA DEN, NEPIŠ, PROSIM
 3. Musíš mít aktivní e-mail, budu delat rozhovory!
 4. Nesmíš psát vulgarizmy, já si to najdu ;o) tvuj blog nesmí obsahovat vulgární slovíčka!
 5. Musíš mi zaslat tvou fotografii
Takže pokud tohle nesplíte, nepište prosím, no pokud máte stále zájem o psaní, vyplňte přihlášku !
Jméno:
Věk :
Blog :
Aktivní mail :
Přihlášku odesílaj na mail, pak to bude vypadat takhle nejak :

Presvedčím se jesti splňuješ podmínky, udělám s tebou uvítací rozhovor, zverejnim ho, anebo, zašlu ti že te nemužu prijat a taky duvody.

Informace o blogu

11. května 2011 v 17:40 | Theres Lynn Magibon
Zamerání : Paparazzi blog
Adminka : Theres Lynn Magibon
Blogmail : paparazzi@centrum.sk

Ahoj, vítej na paparazzi blogu. Mé jméno je Theres Lynn Magibon a je mi 14 a jak vypadám nepotrebujete vědet. Když se bude jednat o něco, anebo mě chcete o něco poprosit, pište na můj mail, ptž kdyby jsem vám napsala na blog, mohli by jste zvěřejnit mou IP a nekdo by za mé názory zas mel keci na mým blogu, tak proto =)
Z bývalýho blogu jsem si sebou nikoho nedotáhla, vše závisí od vás, jestli se zapíšete, anebo ne =) Každopádne nebudu psát jenom tak o někom, určo ne o lúzerech s návštevkou pod 70 lidi na den, takže dokážu být i ostrá i milá, ale hlavne úpřimná! Bacha, jsem po operaci, takže nekdy budu vynechávat, ale budu se snažit!
To znáte ne? =) Nekdy když se na to nebudu cítit, napíšu článek co se v mým živote deje a tak, chápete ne?
Teším se na vás :o)

Theres L.M. -xoxo

Hi! Welcome to the paparazzi!

11. května 2011 v 16:14 | Theres Lynn Magibon
Ahoj! Tohle je nový paparazzi blog . Možná mě nekterí znáte z ..., ale to už je minulost. Chci jenom říct, že to tady bude bombový, tak se těšte ...
Asi bych na začátek měla napsat o sobě ... Jmenuji si Theres Lynn Magibon a je mi 14 let. Fotku vložím pozdeji, drive nastvím dess a popisky a rozjedu to tady!


Theres L.M.