Postřehy : Cherry Stello, nemůžeš se rozštvrtit ...

13. května 2011 v 19:06 | Theres Lynn Magibon
Cherry Stella, má aktuálně 2 blogy. Já osobně zvyknu číst haus of stella, no má i Roses In Closet. Pak tady je informace, že prý se jí haus of stella hnusí, ale tenhle blog jí vlastně přivedl k slávě! A co Roses In Closet? Tam má málo komentu, docela nízkou návštevku a blbe se tam dávají komenty, nejspíš si to pročíst a nic nenapsat, než se piplat s tima kodama, že jo?
Na blog píšu komenty ráda, i ho navštevuju, no je mi líto že jednou pridala na RIC fotky, které na blogu nemela.
Tedkom nevím kde mám chodit, nech je Cherry rozhodne, but tohle anebo tohle, ale na blogspotu jí určo klesne návštevka. Proste podle me bylo založení blogspotu blbost, ptž na blogu je slávná a tam na blogspotu nic.
Nesnáším blogspot, je moc komplikovanej. Na blogspot uteklo mnoho blogstars, je tam i Martine Toqué (snad se to tak píše) a taky i mnoho dalších. Co je na blogspotu tak zajímavý, co je tam pritahuje? Ja nevim, ja bych tam nešla nikdy.
Krome toho, na blogu jsou nový fotky a na blogspot moc nepridavá. Nanajvýš tam píše po anglicky, takže si mnoho navštevníku odláka, ptž tak dobre po anglicky moc lidí nevedí. Proste nech si delá c chce, ale blogspot ji podle mujho názoru omrzí, anebo pozastaví blog a vrhne se na blogspot, jinak by už mohla neco přidat ...

Chcete Cherry Stellu na RIC, aneb HOS?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama